Број на оглас: 3135953
Објавен на: 17.01.2019, 09:39
1 / 1

Volvo fh380

5.000 € 5.999 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volvo fh 380 1999 godina registiran do 6 mesec 2019 so 6 novi gumi