Број на оглас: 3135951
Објавен на: 17.01.2019, 09:39
1 / 1

Skania 124/420

8.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skania 124/420 2002 godina registirana do 1mesec 2019 godina 6 novi gumi retarder