Број на оглас: 3135852
Објавен на: 18.01.2019, 19:53
1 / 12

Audi a6 2.0tsi automatik full Moze zamena

6 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi a6 2.0tsi automatik god 2008/7 servisirana sega uvezena ot ch moze dase carini vredi dase vidi vo sekoja vreme moze zamena so kes extra cena lice mesto