Број на оглас: 3135777
Објавен на: 19.01.2019, 21:08
1 / 8

Audi A3 Sport Back PERFEKTNO!

1 € Цената не е фиксна 5.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi A3 vo perfektna sostojba!2.0 FSI
Uvezeno od Svajcarija od PRV sopstvenik.
Voziloto poseduva kompletna servisna istorija i dva original kluca.
Servisirano(golem i mal servis vo ovlasten servis)
Registrirano do 13 11 2019
Na voziloto se montirani novi zimski gumi so celicni bandasi, a ima i novi letni so aluminiumski bandasi.
Ne udirano, ne farbano, i ne sminkano vozilo.
Mozna proverka vo ovlasten servis ili po vas izbor i proverka na avtodijagnostika.
Mozna zamena za AUDI A4 AVANT.