Број на оглас: 3135750
Објавен на: 14.03.2019, 08:45

Allternator i allanser za opel astra ohc

3.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Allternator i allanser opel astra 1.7 1999 ohc