Број на оглас: 3135647
Објавен на: 24.09.2020, 13:34
1 / 4

Renault Twingo 2007g

1.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Twingo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bg tabli eur 4,klima moze da se reg.na mk tabli besprekorna sostojba