Број на оглас: 3135613
Објавен на: 19.03.2019, 07:52
1 / 4

Iveco 65c18

5.700 € Цената не е фиксна 6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


IVECO DAILI 65C18 -2008 godina 3.0 DIZEL Pominati 200 000 kilometri 130 KW 180 KS AUTOMATIK NOSIVOST 2960 KG Cena 5700 evra plus ddv Kontak: 078236462,070422050