Број на оглас: 3135403
Објавен на: 12.01.2019, 17:18
1 / 6

Se prodava Passat

3.400 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Passat 2002 godina. Passatot e vo dobra sostojba so full oprema.