Број на оглас: 3135185
Објавен на: 17.01.2019, 05:19
1 / 2

Samsung Galaxy S8+

400 € Цената е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
S8+
Боја:
Silver
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy S8 plus SM-G953F silver (srebrena boja) kako nov, maksimalno zacuvan, bez mana, neverlock raboti na site karticki. Ima uste 3 meseca garancija.
Barajte me na ovoj broj - 070-239-437