Број на оглас: 3135022
Објавен на: 20.02.2019, 21:32
1 / 3

Peda italianski skuter se prodava

1.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2018
Модел:
Peda

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter peda italijanski samo 4 meseci e vozeno 2500 km ima projdeno. 2018 god proizv treba na toj bbroj da se javete 077626474