Број на оглас: 3135011
Објавен на: 18.01.2019, 13:00
1 / 7

Fiat Bravo

3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- Plateni davacki do registracija
- uvezen od svajcaria so vozejne
- klima
- senzori za dozd
- komandi na volan
- maglenki na senzor
- radio cd,bluetooth,AUX
- ABS,ESP
- mnogu druga oprema
Kontakt:072 310 810 Miki