Број на оглас: 3134976
Објавен на: 08.01.2019, 20:46
1 / 8

Xiaomi Redmi 6A

5.500 МКД
Марка:
Xiaomi
Модел:
Redmi 6A
Боја:
Gold
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е перфектно сочуван со заштитно стакло и е работен само 2 месеци. Има две години гаранции, со пакетот оди и оригинален полнач и гратис маска.