Број на оглас: 3134911
Објавен на: 08.01.2019, 19:22
1 / 8

Sony HVR-HD1000P

По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Вид на оглас: Се продава


Sony HDV 1000
2 bateri
Polnac za dve bateri odednas polnenje
Karticka 1gb
Shiroko agolna leka
Kaseta za cistenje na glava
072213731