Број на оглас: 3134880
Објавен на: 13.02.2019, 16:08
1 / 12

SEAT TOLEDO 2.0 TDI 2006

4.300 € Цената не е фиксна 4.600 €
Марка:
Seat
Модел:
Toledo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


seat toledo
2006 godina
staklo socuvano
servisirano komplet
smeneto set zamaec od markata luk
4 odlicni gumi
doneseno od germanija 1500km so vozenje
zelen karton i registrirano do 7 mesec 2019
za podetalno info na telefon 070-439-777