Број на оглас: 3134738
Објавен на: 17.03.2019, 19:29
1 / 2

Opel astra 1.3 dizel

2.800 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
67 kw / 91 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra karavan 1.3 dizel