Број на оглас: 3134730
Објавен на: 18.01.2019, 20:57
1 / 1

Se izdava magacin 180m2 i kancelarija 30 m2

1 €
Квадратура:
180 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava magacin na moinski pat