Број на оглас: 3134707
Објавен на: 24.09.2019, 19:13
1 / 7

Mercedes A 170 elegance

2.300 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedesot e vo odlicna sostojba ima bogat paket na oprema uvezen e od Germanija i registriran vo Bugarija Euro 4 se carini na Makedonski carinata za nego e 500evra moze zamena za avtomobil na Makedonski tablici Poveke informacii na 078237600