Број на оглас: 3134511
Објавен на: 18.01.2019, 08:59
1 / 12

SE PRODAVA AUDI A4 1.9 TDI 131 KS 2001 GOD

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA AUDI 1.9 TDI 131 KS 2001-2002 GOD,KOLATA POSEDUVA FUL OPREMA SO ATES FOLII,ATES KUKA,REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON PRED 1 MESEC,KOLATA E SO REALNA KILOMETRAZA I MNOGU STEGNATA I ZDRAVA BEZ NIKAKVI MANI MOZE ZAMENA ZA AUDI A4 2010 SO MOJA DOPLATA ZA KONTAKT BARAJTE ME NA 078 316 572 VLATKO