Број на оглас: 3134458
Објавен на: 19.02.2019, 20:25
1 / 11

BMW X5 3.0 ekstra cena za kes

5.800 € Цената не е фиксна 5.900 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam BMW X5 3.0 benzin-plin 2001 godina vo odlicna sostojba. Registriran do 10.2019 god.
Servisiran vo odlicna sostojba. Provwrka moze da napravite kade sakate
Za zamena cenata e druga
Povejke informacii na tel.