Број на оглас: 3134320
Објавен на: 15.07.2019, 20:12

CISTENJE

100 МКД
Категорија:
Чистење, Домашна работа, Нега и подршка
Пол :
Машко
Образование:
Средно училиште
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


VRSIME CISTENJE KLASICNO I MASINSKI SO MOZNOST NA MASINSKO PERENJE NA POD,MEBEL,TEPISONI NA KANCELARI,KAFATERI,ORDINACI PO POTREBA I KONTINUIRANO MESECNO PO DAMPING CENI.
TEL.078/251605 DOKOLKU VO MOMENT NEVISE JAVIME ISPRATETE SMS PORAKA NIE KEVE KONTAKTIRAME.
CENATA E PO DOGOVOR