Број на оглас: 3134070
Објавен на: 17.01.2019, 11:54
1 / 10

Seat ibiza 1.4 fsi.03 god.

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat ibiza 1.4 fsi motor .ot ch..!!socuvan domakinski.so ful oprema.klimatronik.servisiran za merak.kola za dobri luge!!!!zamena za pogolemo moja doplata ...