Број на оглас: 3134050
Објавен на: 16.01.2019, 20:41
1 / 9

Se prodava MARUTI

4 € Цената е фиксна
Марка:
Suzuki
Модел:
Maruti
Година:
1992
Гориво:
Бензин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
25 kw / 34 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava
Suzuki Maruti 800
1992 god,Benzin
Registrirano do 03 2019god
Limuzinata e ispravna
bez korozii,zimni gumi,antifriz, se funkcionira po nea,
so tri klipa e i ne trosi mnogu,parno banja,SMENETI SE LAGERITE NA TRKALATA.