Број на оглас: 3133979
Објавен на: 27.02.2019, 23:57
1 / 11

MERCEDES S350 CDI AMG-OPTIC

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 350
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO E VO EXSTRA SOSTOJBA SERVISIRANO KOMPLET.SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.