Број на оглас: 3133775
Објавен на: 20.01.2019, 13:00
1 / 10

Se prodava vila so dvorna povrshina

8.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
40 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
900 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Radovish

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


*Odlicno mesto za relaksacija
*Moznost za plakanje na rati po dogovor *Fleksibilna cena
*Vilata se naoga na nesto poveke od 1km od hotel panorama na lokalen pat Radovish-Alikoch *Kontaktirajte na 075/926-115