Број на оглас: 3133411
Објавен на: 18.01.2019, 16:50
1 / 5

NEXEN 245/40 R18 18ki LETNI Gumi 4 komada

130 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 gumi NEXEN 245/40 R18 LETNI
Koristeni edna sezona. Proizvodstvo 2017 god.
Pominato samo 13.000 km.
Cena: 130 EUR

Informacii na tel: 070 987 113