Број на оглас: 3132810
Објавен на: 14.02.2020, 19:20
1 / 11

NOVA MASKA JAKNA XXL KUPENA 150 EVRA

100 € Цената е фиксна
Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
XXL
Боја:
Светло сива

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Nova Maska Jakna Donesena Od Germanija na Greska Pogolem Broj Se Dava Poevtino. Posledna cena e 100 eu.