Број на оглас: 3132764
Објавен на: 03.06.2020, 19:17
1 / 11

Se prodava BMW X3 2.0D - 2007 god

1 МКД Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava BMW X3 , 2.0D proizveden 2007god vo ODLICNA SOSTOJBA !!!

Bez zameni!!

Tel za kontakt: 071856006