Број на оглас: 3132724
Објавен на: 12.03.2019, 18:00
1 / 5

Opel Astra

2 € Цената не е фиксна 2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
84 kw / 114 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opelot e pali vozi euro4 moze da se carini kolata e donesena od italija moze da se javite 075536445