Број на оглас: 3132453
Објавен на: 17.01.2019, 14:12
1 / 3

Wv polo 1.4 TDI 51 kW. 69 ks fabrika

По Договор 1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema se si e ispravno turbo klima elektronika radio aerbeci se si e. O.k. kolata. E so platena Carina I homologacija. I. Fali samo registracija. Cena ubava