Број на оглас: 3132386
Објавен на: 17.01.2019, 19:52
1 / 4

Rooms Krusevo

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
80 m²
Спрат:
2
Греење:
Дрва

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Za poveke informacii javetese na 078601810 078370709