Број на оглас: 3132157
Објавен на: 12.01.2019, 02:08
1 / 5

MERIVA 17 CDTI 2005

2.550 € 2.750 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo super sostojba e servis novi diskovi
Plocki ulje filtri smenet
Antifris
Euro 4 na bg brojki e
Do registracija cena
2550 eur.