Број на оглас: 3132092
Објавен на: 19.11.2019, 17:01
1 / 12

Mercedes - Benz E200 cdi 2013 AVANDGARD potrosna4,9.l/100km.

11.900 € Цената не е фиксна 12.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tel ili VIBER 004740073722
CENA za brza prodazhba 12 800eur
bez carina, (carinata e mala, mozhe da se izvade euro 1) , donesena od Germanija,Potroshuvachka 4.5л/100
ОД ОПРЕМА ПОСЕДУВА:
Eco систем. 7 G-TRONIK PLUS Автоматик
Типтроник со планки на волан (f1). PRE SAFE, Активен паркинг Асистент, LED High Permormance светла, Асистент за патни знаци, Distance Warning,DVD, SD card/2 USB/Mp3/DAB Цифрово радио/ Media Interface, Кожен салон со контрастен шев, Двозонен климатроник THERMOTRONIK, ATTENTION ASSIST- асистент за умор на возач, NECK PRO Подглавници, ASSYST PLUS, LINGUATRONIK, Ел. Седишта, Ел. стакла, Ел. огледала со греач, Adaptive Brake, Мултифункционален волан, Амбиентно осветлување, Автопилот со сопирачен асистент " Speedtronik" , ладилник жабка, Светла за завои, Борд компјутер, ABS, ESP, BAS, ASR, SRS Airbags, Bluetooth телефон, Поставки за чаши, сензор за притисок на гумите, Сензори за дожд и светлина и др. ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА...

Fb. Miki Vuchkov
❗❗❗ZHIVEAM VO NORVESHKA ZATOA CENATA E MALA, BIDEJKI NEMAM POTREBA OD KOLA VO MK.❗❗❗
BARAJTE ME SAMO NA OVOJ BROJ:
TEL ILI VIBER: 004740073722