Број на оглас: 3132026
Објавен на: 02.07.2020, 17:21
1 / 1

Se prodavaat solidni letni Miselin gumi za SUV

8.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 letni gumi so ista sara so dimenzii 225/65/17 za SUV gjip. Podetalni info. na tel 075/567-958 i 070/308-850. Cena 8000 den.