Број на оглас: 3132022
Објавен на: 05.03.2021, 02:05
1 / 2

ASUS HD 7850 DC2 2GB DX12

4.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam graficka ASUS HD 7850 DC2 2GB DX12 komplet so kutija i site dodatoci.

https://www.asus.com/Graphics-Cards/HD7850DC22GD5V2/overview/