Број на оглас: 3131589
Објавен на: 16.04.2019, 09:50
1 / 1

PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA YUGO FLORIDA 1.4 BENZIN

1 €
Марка:
Yugo
Модел:
FLORIDA
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za YUGO FLORIDA 1.4 BENZIN,ima motor,menjac,haubi,krila,alanser,se sto vi treba do najmalo strafce KONTAKT BROJ 075 544 406