Број на оглас: 3131461
Објавен на: 20.01.2019, 19:29
1 / 4

Panasonic HC-X1

2.200 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Вид на оглас: Се продава


Panasonic HC-X1-4K
batt
torba
mnogu malku koristen

1"-Type MOS Sensor
DCI 4K Recording at 24p
UHD 4K Recording up to 60p
MP4, MOV, and AVCHD Formats
Dual SDHC/SDXC Memory Card Slots
HDMI and A/V Outputs
24-480 20x Zoom Lens
f/2.8 Maximum Aperture
Built-In ND Filters
Advanced O.I.S. and Hybrid O.I.S