Број на оглас: 3131378
Објавен на: 15.03.2019, 23:28
1 / 13

Mercedes c220 2001.

3.200 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana cela godina servis ima napraven bez zamena samo kes