Број на оглас: 3131370
Објавен на: 09.07.2020, 12:26
1 / 6

Gumi za Corsa Astra Golf

1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 бандажи 13 алумински се 5500 денари 2 гуми тигар винтера зимски 175/70/13 се 2500