Број на оглас: 3131258
Објавен на: 19.04.2019, 17:26
1 / 7

Peugeot 407 1.9 disel 1997 god.full oprema

1.350 €
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407 karavan
1.9 disel
1997 god
Sacuvan
Klima
Servisiran
Full..isteceno reg
Auto plac cile j&n tetovo