Број на оглас: 3131204
Објавен на: 16.04.2019, 06:23
1 / 1

Se prodava coper 125cc

По Договор
Марка:
Останати марки
Вид:
Туринг
Година:
2007
Модел:
Coper
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba pali vozi