Број на оглас: 3131164
Објавен на: 14.10.2019, 09:14
1 / 7

Prodavam bandazi 16ki 16" 4x100 7.5j

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi bandasi felni 16 ki so razmak na strafovi 4x100 i 7.5j.