Број на оглас: 3131087
Објавен на: 02.04.2019, 11:09
1 / 7

Peugeot 306 1.9D karavan.

1.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 306 1.9D vo odlicna sostojba.
- napraveno komplet servis
- 4 novi zimski gumi
- nov zaden trap so 1 godina garancija
- registrirano
- centralno
- klima ( funkcionira odlicno )
- euro kuka
- elektrika na prozorci