Број на оглас: 3131039
Објавен на: 11.01.2019, 16:56
1 / 3

MOBILEN TELEFON NOV

600 МКД Цената е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
NOA
Боја:
Black
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


KUPEN VCERA SO GARANCIJA