Број на оглас: 3130902
Објавен на: 13.08.2019, 10:09
1 / 10

SEAT IBIZA 1.2BENZIN 2010GOD!!!!!

4.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT IBIZA 1.2 BENZIN 2010GOD MN EKONOMICNO VOZILO SO 103000KM VO ODLICNA SOSTOJBA, PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACI.

-KLIMA
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-2KLUCA
-SERVO VOLAN
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-ABS
-SRS
-RADIO SO CD
I TN.....LOKACIJA: KISELA VODA BUL.SRBIJA

OVA VOZILO MOZETE DA GO KUPITE NA KREDIT(LIZING) SO 0%UCESTVO I DO 84RATI