Број на оглас: 3130559
Објавен на: 18.03.2019, 19:20
1 / 7

Ford galaxy 1.9tdi

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford galaxy 1.9tdi mk tabli registrirano do 9 mesex 2019god klimatronil elektrika na prozorci poveke info na tel 078630566......BEZ ZAMENI