Број на оглас: 3130384
Објавен на: 07.07.2019, 14:52
1 / 4

Се продават деловни простори во цантар на Охрид

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
200 m²
Dragana zoran
Партизанска-Охрид
Охрид
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат деловни простори во строг центар на Охрид-одма до Алмико и НЛБ Тутунска банка. Деловните простори се со големина од 24-100 м2 и се погодни за секаков вид на бизнис.
Цена по договор.
Телефон viber,whatsapp +31681633031 +381628332256,