Број на оглас: 3129903
Објавен на: 15.04.2019, 20:04
1 / 6

komplet IVECO STRALIS EURO 5 I LADILNIK

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA IVECO STRALIS EURO 5(2007 god) I LADILNIK SHMITZ, moze posebno, VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTRIRANO VREDI DA SE VIDI
075/218/880
070/218/880