Број на оглас: 3129463
Објавен на: 21.04.2019, 08:03
1 / 2

Plug 5to brazden Mikovski

450 € Цената не е фиксна 470 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plugot e vo top sostojba seuste mu stoe prvata boja CENATA E FIKSNA Plugot e bez sipovi 071504666