Број на оглас: 3129204
Објавен на: 17.01.2019, 14:03
1 / 2

lenovo vibe c /075 813 672

2.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Lenovo
Модел:
mobile
Боја:
Gold
Интерна меморија:
2 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


bez cena 2500 za 2300