Број на оглас: 3128883
Објавен на: 31.12.2018, 11:45
1 / 10

Багер О&К MH+

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Багерот е во одлична состојба.
Год. на производство: 1992
Багерот има и собраќајна книшка.
Цената по договор.